• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • Carsil Carsil Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA CARSIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

    Carsil yra augalinės kilmės preparatas. Veiklioji medžiaga silymarinas stabilizuoja kepenų ląstelės membraną apsaugodamas kepenis nuo kenksmingų poveikių ir padėdamas atsistatyti pažeistoms kepenų ląstelėms. Vaistas vartojamas esant toksiniam kepenų pakenkimui ir kaip papildoma priemonė sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze.

    10 (dešimt) plėvele dengtų tablečių supakuojamos į PVC ir aliuminio tipo lakštus. Aštuoni lakštai ir informacinis lapelis supakuoti į kartoninę dėžutę.

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CARSIL

    Carsil vartoti draudžiama:

    - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei preparato medžiagai.

    Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėštumo ir maitinimo iš krūties metu preparatą gali skirti tik gydytojas, įvertinęs pacientės būklę ir kai preparato vartojimas yra svarbesnis už galimą nepageidaujamą jo poveikį.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų apie tai, kad Carsil nepalankiai veikia automobilių vairuotojų ar mašinų operatorių darbą, nėra.

    Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Carsil medžiagas Vaisto sudėtyje yra laktozės, gliukozės ir sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

    Vaisto sudėtyje yra kviečių krakmolo. Tinka sergantiems celiakija. Šio vaisto negalima vartoti kviečiams alergiškiems pacientams (ši liga skiriasi nuo celiakijos). Kitų vaistų vartojimas Duomenų apie Carsil sąveiką su kitais preparatais nėra. Preparatą galima vartoti kartu su vitaminais, kortikosteroidais ir imunosupresantais.

    3. KAIP VARTOTI CARSIL

    Ūminių kepenų pakenkimų atvejais šio vaistinio preparato be gydytojo priežiūros vartoti negalima. Suaugusiems žmonėms Lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: 1-2 plėvele dengtos tabletės geriamos 3 kartus per dieną. Sunkiais ligos atvejais dozę galima padvigubinti. Gydymo kurso trukmė ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Vaikams Rekomenduojama paros dozė vaikams – 5 mg/kg kūno svorio. Paros dozė geriama per 2-3 kartus. Šis vaistas skiriamas tik vyresniems kaip 5 metų vaikams. Jeigu simptomai pasunkėja arba nepalengvėjo, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

    Pavartojus per didelę Carsil dozę Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Carsil dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.

    4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    Carsil, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Labai retai pasitaiko jau esamų vestibuliarinio aparato sutrikimų paūmėjimas (pykinimas, galvos svaigimas), plaukų (dažniausiai galvos) iškritimas ir dispepsija. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    5. CARSIL LAIKYMO SĄLYGOS

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti originalioje pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.  

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!