• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • Glucomed Glucomed Vaistai →   Pagrindinis →  

    1.KAS YRA GLUCOMED IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

    Glucomed priklauso taip vadinamų nersteroidinių priešuždegiminių ir priešreumatinių vaistų grupei. Glucomed vartojamas lengvo ir vidutinio laipsnio kelio osteoartrozės simptomams lengvinti.

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ NAUDOJANT GLUCOMED

    Glucomed vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) gliukozaminui arba bet kuriai pagalbinei Glucomed medžiagai. - jei padidėjęs jautrumas (alergija) kiautuotiesiems vėžiagyviams, nes iš jų gaminamas gliukozaminas.

    Specialių atsargumo priemonių reikia: jei netoleruojate gliukozės; pradėjus vartoti gliukozaminą galbūt teks dažniau tirti gliukozės kiekį kraujyje. jei turite inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimų, nes tokie pacientai nebuvo ištirti, todėl negalima rekomenduoti dozės. jei esama širdies ir kraujagyslių ligos rizikos faktorių, nes vartojant gliukozaminą buvo pastebėta hipercholesterolemijos atvejų. jei sergate astma. Pradėjus vartoti gliukozaminą galimas simptomų pablogėjimas.

    Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    Jei Glucomed vartojate kartu su kitais vaistais, ypač varfarinu arba tetraciklinu, reikia imtis atsargumo priemonių. Pasitarkite su savo gydytoju.

    Glucomed vartojimas su maistu ir gėrimais Tabletes galima vartoti kartu su maistu arba atskirai.

    Nėštumo ir žindymo laikotarpis Gliukozaminą vartoti nėščioms moterims draudžiama. Gliukozaminą vartoti žindančioms moterims nerekomenduojama. Pasitarkite su savo gydytoju prieš vartodami bet kokius vaistus.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus netirtas. Jei tabletės sukėlė galvos svaigimą ar mieguistumą, vairuoti mašiną ar valdyti mechanizmus draudžiama.

    3. KAIP VARTOTI GLUCOMED

    Glucomed vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

    Įprastinė dozė gydymo pradžioje yra 2 tabletės (1250 mg gliukozamino).

    Gliukozaminas nėra skirtas aštraus skausmo simptomų gydymui. Simptomų susilpnėjimui (ypač skausmų susilpnėjimui) gali prireikti net kelių vartojimo savaičių, o kai kuriais atvejais ir ilgesnio laiko. Jeigu po 2-3 vaisto vartojimo mėnesių pagerėjimas nepastebimas, tolesnio gliukozamino vartojimo tikslingumas turi būti peržiūrėtas

    Skiriama gerti.

    Tabletes būtina praryti užsigeriant vandeniu ar kitu tinkamu gėrimu.

    Pavartojus per didelę Glucomed dozę: Jei pavartojote didelį Glucomed kiekį, kreipkitės į savo gydytoją arba ligoninę.

    Pamiršus pavartoti Glucomed Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

    Nustojus vartoti Glucomed Simptomai gali atsirasti vėl.

    Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    Kaip ir vartojant kitus vaistus, vartojant Glucomed gali pasireikšti nepageidaujamas poveikis, tačiau jis pasitaiko ne visiems. Aprašyti tokie nepageidaujamo poveikio reiškiniai:

    Dažni (nuo ≥1/100 iki <1/10): galvos skausmas, nuovargis, pykinimas, pilvo skausmas, virškinimo sutrikimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas. Nedažni (nuo ≥1/1,000 iki ≤1/100): bėrimas, niežulys, veido ir kaklo paraudimas (karščio mušimas).

    Jeigu pastebėjote nepageidaujamą poveikį, kuris šiame lapelyje nepaminėtas, praneškite gydytojui arba vaistininkui.

    5. KAIP LAIKYTI GLUCOMED

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

    Ant lizdinės plokštelės/dėžutės ar tablečių talpyklės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

    Tablečių talpyklė ar lizdinė plokštelė turi būti sandariai uždaryti. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

    Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Visa tai padės apsaugoti aplinką.

    6. KITA INFORMACIJA

    Glucomed sudėtyje yra Veiklioji medžiaga yra gliukozaminas. Kiekvienoje tabletėje yra 625 mg gliukozamino (gliukozamino hidrochlorido pavidalu) Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilceliuliozė, nedaug pakeista hidroksopropilceliuliozė (L-HPC), magnio stearatas.

    Kaip atrodo Glucomed ir jo pakuotės turinys Glucomed yra baltos arba šviesiai rusvai gelsvos ovalo formos tabletės, pažymėtos raide „G“ ir vagele. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

    Glucomed tiekiamas PVC/PVDC/aliuminio folijos lizdinėse plokštelėse, supakuotose kartono dėžutėse po 40, 60 arba 180 tablečių, arba tablečių talpyklėse po 60 arba 180 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.  

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!