• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • VALERIJONŲ TINKTŪRA VALENTIS VALERIJONŲ TINKTŪRA VALENTIS Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA Valerijonų tinktūra Valentis IR NUO KO JI VARTOJAMA

    Valerijonų sudėtyje yra eterinių aliejų (pineno, kamfeno, borneolio), alkaloidų (valerino, chatinino ir kt.), glikozidų, rauginių medžiagų, kalcio, mangano, fermentų. Šios medžiagos mažina centrinės nervų sistemos jaudrumą, lygiųjų raumenų spazmus, CNS normalina jaudinimą ir slopinimą. Preparatas tinka švelniam raminamajam poveikiui sukelti bei psichinei įtampai mažinti.

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Valerijonų tinktūra Valentis

    Valerijonų tinktūra Valentis vartoti draudžiama: - padidėjęs jautrumas sudedamosioms preparato dalims; - valerijonų preparatai, taip pat ir tinktūra, nevartotini, jei padidėjęs CNS slopinimas, sumažėjęs protinis ir fizinis darbingumas.

    Specialių atsargumo priemonių reikia: - Didelė dozė gali sukelti mieguistumą. - Kadangi preparato sudėtyje yra alkoholio, medikamento vaikams geriau nevartoti.

    Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nors pagal pavojingumą nėštumo metu vaistas priklauso A kategorijai (duomenų apie žalingą poveikį vaisiui nėra), nėštumo laikotarpiu tinktūros galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

    Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Žindymo laikotarpiu tinktūros galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas Medikamentas gali mažinti gebėjimą vairuoti transportą ir prižiūrėti veikiančius mechanizmus bei koncentruoti dėmesį.

    Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Valerijonų tinktūra Valentis medžiagas Preparato sudėtyje yra 65 tūrio %. Kiekvienoje dozėje yra ne daugiau kaip 0,23 g alkoholio. Kenkia žmonėms, sergantiems kepenų ligomis, alkoholizmu, epilepsija, smegenų ligomis, pacientams, kurių smegenų veikla sutrikusi bei vaikams.

    Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Preparatas gali skatinti kitokių medikamentų rezorbciją iš virškinimo trakto. Be to, jis stiprina kitų CNS slopinančių vaistų poveikį.

    3. KAIP VARTOTI Valerijonų tinktūra Valentis

    Gerti 3 – 4 kartus per dieną prieš valgį po 15 - 20 lašų.

    Jeigu manote, kad valerijonų tinktūra veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

    Nepastebėtas. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    5. Valerijonų tinktūra Valentis laikymo SĄLYGOS

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ŗC temperatūroje. Buteliuką laikyti dėžutėje tam, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Buteliuką laikyti sandariai uždarytą

    Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

     

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!