• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • VIPROSAL B VIPROSAL B Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA VIPROSAL B IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

    VIPROSAL B yra vietinio poveikio reumatinį skausmą malšinantis preparatas.

    Indikacijos. Reumatiniai ir nerviniai skausmai, radikulitas ir kitos skausmo sindromo lydimos ligos.

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VIPROSAL B

    VIPROSAL B vartoti draudžiama: - jeigu sergate odos liga, yra odos opų ar padidėjęs odos jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei VIPROSAL B medžiagai; - jeigu sergate aktyvia plaučių tuberkulioze, širdies ir galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, sunkiais kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimais ar turite polinkį į gyslų mėšlungį (angiospazmus).

    Specialios atsargumo priemonės VIPROSAL B negalima tepti ant pažeistos odos. Stenkitės, kad tepalo nepatektų į gleivinę ar akis, nes jis labai dirgina.

    Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėščioms moterims ir žindyvėms vaisto vartoti negalima. Jei esate nėščia, ketinate pastoti ar žindote kūdikį, pasakykite gydytojui.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas VIPROSAL B gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

    Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    3. KAIP VARTOTI VIPROSAL B

    VIPROSAL B visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    Dozavimas. Nedidelis VIPROSAL B kiekis (5–10 g, t.y. 1 ar 2 arbatiniai šaukšteliai, atsižvelgiant į pakenktos vietos plotą) užtepamas ant skaudamos vietos ir įtrinamas į odą vieną arba du kartus per parą, priklausomai nuo skausmo intensyvumo. Gydoma tol, kol išnyksta skausmas. Gydymo trukmė priklauso nuo ligos pobūdžio ir sunkumo. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

    Jeigu manote, kad VIPROSAL B veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    Pavartojus per didelę VIPROSAL B dozę Jei netyčia prarijote tepalo, kreipkitės į gydytoją. Su savimi turėkite pakuotę.

    4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    VIPROSAL B, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

    Jei yra padidėjęs odos jautrumas VIPROSAL B, vartojant tepalo, gali atsirasti niežulys, patinimas ar dilgėlinė. Tokiu atveju reikia nutraukti gydymą ir nuplauti tepalą nuo odos. Nutraukus gydymą, šie simptomai paprastai išnyksta.

    Norint išvengti nepageidaujamo poveikio, rekomenduojama prieš pradedant gydymą nustatyti odos jautrumą tepalui, užtepant nedidelį jo kiekį ant odos.

    Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    5. VIPROSAL B LAIKYMO SĄLYGOS

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

     

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!